TV Sony Bravia KD-65X80K Recenze

Vstupte do světa ohromujícího vizuálního zážitku s televizorem Sony Bravia KD-65X80K. Tento špičkový model vám přináší neuvěřitelnou kvalitu obrazu a živé barvy, které vás vtáhnou přímo do děje. S úhlopříčkou 65 palců a rozlišením 4K Ultra HD si užijete každý detail ve velkolepém rozměru. Dodejte vašemu domácímu kinu nový rozměr se skvostem od Sony!

Popis a vlastnosti

Sony Bravia KD-65X80K je televize s LED technologií a rozlišením 4K (3840×2160 px), která poskytuje skvělý obrazový zážitek. S úhlopříčkou 65″ (164 cm) si můžete užít každý detail vaší oblíbené show nebo filmu. Díky SMART TV s operačním systémem Android TV máte přístup k širokému výběru aplikací a obsahu, který si můžete snadno prohlédnout na velkém displeji.

Tato televize je vybavena pokročilou technologií Dolby Vision, Dolby Atmos a Triluminos Pro, díky čemuž se může pochlubit realistickými barvami, ostrým kontrastem a prostorovým zvukem. Funkce Ambient Optimization pak automaticky optimalizuje nastavení obrazu i zvuku podle okolního prostředí, což zajistí optimální sledovací zkušenost ve všech situacích.

Frekvence panelu této televize je 50 Hz, což umožňuje plynulé zobrazení akčních scén bez rozmazání. Typ tuneru DVB-C/T2/S2 zajistí přijímání digitálně terestriálných i satelitních signálů. Kromě toho disponuje Wi-Fi a Bluetooth funkcemi pro snadné připojení k internetu a bezdrátnímu přenosu dat.

Díky podpoře Chromecast můžete také streamovat obsah z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu přímo na televizor. Energetická třída F pak zaručuje úsporný provoz, což je v dnešní době velmi důležité.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu „Sony Bravia KD-65X80K“. Někteří zákazníci vyjadřují pozitivní recenze, ve kterých chválí kvalitu obrazu a zvuku, jednoduché ovládání a moderní design televize. Další zákazníci však uvádějí negativní recenze, ve kterých se stěžují na problémy s připojením k internetu, pomalou odezvu systému nebo nedostatečné možnosti nastavení obrazovky. Celkově lze tedy říct, že názory zákazníků na tento produkt jsou rozporuplné.

Závěr hodnocení

Sony Bravia KD-65X80K je skvělým příkladem televize, která nabízí vynikající obrazovou kvalitu a široké spektrum funkcí. S jejím 65palcovým displejem a rozlišením 4K UHD si můžete užít každý detail vašich oblíbených filmů a seriálů. Díky technologii HDR zobrazuje živé barvy a kontrastní obrazy, které vás vtáhnou do děje. Navíc je vybavena operačním systémem Android TV, který poskytuje snadný přístup ke stovkám aplikací a streamovacím službám. Sony Bravia KD-65X80K je tedy ideálním společníkem pro váš domácí kinematografický zážitek.